شنبه, 10 ارديبهشت 1401 ساعت 09:39
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

پیشبینی اندازه بازار جهانی دیزل ژنراتور تا سال 2027؛ چه خواهد شد؟

پونا، هند، 09 فوریه 2022 (GLOBE NEWSWIRE): پیش بینی می‌شود که اندازه بازار جهانی ژنراتورهای دیزل تا پایان سال 2027 به 16.85 میلیارد دلار برسد. کاربردهای روزافزون این محصول به نفع رشد بازار ظاهر خواهد شد.
طبق گزارشی که توسط Fortune Business Insights منتشر شده است، با عنوان اندازه بازار دیزل ژنراتور، سهم و تحلیل تأثیر COVID-19، بر اساس رتبه بندی توان (زیر 75 کیلو ولت آمپر، 75-375 کیلو ولت آمپر، 375-750 کیلو ولت آمپر، و بالاتر از 750 کیلو ولت آمپر)، بر اساس قابلیت حمل (ایستا و قابل حمل)، بر اساس کاربرد (بار پیوسته، اوج بار، و بارگذاری آماده)، بر اساس کاربر نهایی (معدن، نفت و گاز، ساخت و ساز، مسکونی، دریایی، تولیدی، دارویی، تجاری، مخابراتی و غیره)، و پیش بینی منطقه‌ای، 2020-2027، ارزش بازار 12.98 میلیارد دلار بود و CAGR 5.5٪ را در دوره پیش بینی 2020-2027 نشان خواهد داد.
این ژنراتورها تجهیزاتی هستند که انرژی شیمیایی ذخیره شده در گازوئیل را برای استفاده به عنوان منبع انرژی به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کنند.
ظهور دیزل ژنراتورهای قابل حمل و همچنین تجهیزات فشرده نیاز روزافزون به دستگاه‌های پیشرفته را برطرف کرده است. افزایش سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه دیزل ژنراتورهای کارآمد تأثیر مستقیمی بر رشد بازار در سال‌های آینده خواهد داشت. توانایی دیزل ژنراتورهای مدرن برای پاسخگویی به بارهای سنگین و همچنین بارهای کوچک‌تر به افزایش تقاضا برای این محصول در سراسر جهان کمک کرده است.
افزایش تقاضای محصول شرکت‌ها را به اتخاذ استراتژی‌های جدید ترغیب کرده و متعاقباً حضور چندین شرکت بزرگ و سرمایه گذاری فزاینده به سمت مولدهای پیشرفته به نفع رشد بازار پدیدار خواهد شد.

تقسیم‌بندی و محدوده‌ی گزارش بازار دیزل ژنراتور

جزئیات موارد تحت پوشش گزارش
2020 - 2027 دوره پیش بینی
5.5% دوره پیش بینی 2020 تا 2027 CAGR
16.85 میلیارد دلار پیش بینی ارزش 2027
2019 سال اول
12.98 میلیارد دلار اندازه بازار در سال 2019
2016 - 2018 داده‌های تاریخی برای
290 تعداد صفحات
رتبه بندی قدرت؛ قابل حمل بودن؛ کاربرد؛ کاربر نهایی؛ و منطقه‌ای بخش‌های تحت پوشش
آسیا پاسیفیک برتر ظاهر می‌شود. صنعتی شدن سریع به رشد بازار کمک خواهد کرد. محرک‌های رشد
افزایش تعداد نوآوری‌های محصول به نفع رشد بازار ظاهر می‌شود.
نشر مقررات سفت و سخت همراه با ادغام فزاینده جایگزین‌های انرژی پاک ممکن است مانع رشد بازار شود مشکلات و چالش‌ها

شرکت‌هایی که در گزارش بازار دیزل ژنراتور معرفی شده‌اند

این شرکت ها عبارتند از:

 • شرکت کاترپیلار (ایالات متحده)
 • آگرکو (بریتانیا)
 • شرکت کامینز (ایالات متحده)
 • هیموینسا (اسپانیا)
 • جان دیر (ایالات متحده)
 • Kohler-SDMO (فرانسه)
 • وارتسیلا (فنلاند)
 • Kirloskar Electric Co. Ltd. (هند)
 • سیستم‌های قدرت جنراک (ایالات متحده)
 • اف جی ویلسون (بریتانیا)
 • Atlas Copco (سوئد)
 • American Honda Motor Company, Inc (ایالات متحده)
 • بریگز و استراتون (ایالات متحده)
 • Inmesol S.L.U (اسپانیا)
 • HiPower Systems (ایالات متحده)

افزایش تعداد نوآوری‌های محصول به نفع رشد بازار ظاهر می‌شود.

این گزارش شامل چندین عامل است که در رشد کلی بازار در سال‌های اخیر نقش داشته است. با توجه به کاربردهای روزافزون محصول در صنایع مختلف، رقابت سالمی در بازار وجود دارد. در نتیجه، شرکت‌ها به دنبال ادغام مفاهیم پیشرفته، با هدف ایجاد یک برند قوی هستند. در اکتبر 2018، Inmesol از عرضه سری جدیدی از ژنراتورهای بی صدا خبر داد. این شرکت اظهار داشت که این محصولات دارای تخلیه فشار صدای عملیاتی حدود 50 دسی بل (A) خواهند بود. آخرین محدوده ژنراتور بی صدا این شرکت دارای توانی از 85 کیلو ولت آمپر تا 130 کیلو ولت آمپر خواهد بود. افزایش تعداد این گونه نوآوری‌های محصول در سراسر جهان نوید خوبی برای رشد بازار دیزل ژنراتور در سال‌های آینده خواهد بود.
همه‌گیری کووید ۱۹ واحدهای تولیدی را متوقف می‌کند؛ SMEها در میان بیشترین واحدهای متضرر
شیوع اخیر ویروس کرونا تأثیر شدیدی بر چندین صنعت در سراسر جهان داشته است. مشاهده می‌شود که به دلیل تلاش‌های انجام شده برای جلوگیری از شیوع این بیماری، SMEها بیشترین آسیب را دیده‌اند. اقدامات انجام شده برای به حداقل رساندن تأثیر کووید 19 رشد چندین کسب و کار را تا حدی محدود کرده است که تعدادی از شرکت‌ها مجبور به تعطیلی شده‌اند. اگرچه رکود واحدهای تولیدی در بازار دیزل ژنراتور تأثیر منفی داشته است، اما تلاش‌های اخیر برای جبران زیان‌های اقتصادی نه تنها به نفع شرکت‌ها ظاهر می‌شود، بلکه به بهبود بازار نیز کمک می‌کند.

صنعتی شدن سریع به رشد بازار کمک خواهد کرد.

این گزارش روندهای جاری بازار در سراسر آسیا و اقیانوسیه، اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و خاورمیانه و آفریقا را تحلیل می‌کند. در میان تمام مناطق، بازار دیزل ژنراتور در آسیا و اقیانوسیه انتظار می‌رود بیشترین سهم بازار را در سال‌های آینده داشته باشد. صنعتی شدن سریع همراه با افزایش تعداد ساخت و سازها و فعالیت‌های ساختمانی به نفع رشد بازار منطقه‌ای پدیدار خواهد شد. تا سال 2019، بازار آسیا و اقیانوسیه 4.92 میلیارد دلار ارزش داشت و پیش بینی می‌شود این ارزش در سال‌های آینده با سرعت قابل توجهی افزایش یابد. افزایش جمعیت در کشورهایی مانند هند و چین فرصت‌های رشد متعددی را برای شرکت‌های منطقه‌ای و جهانی فعال در آسیا و اقیانوسیه ایجاد خواهد کرد.

نگاهی به بینش‌های تحقیقاتی مرتبط بیندازید:

 1. اندازه بازار موتور دریایی

  سهم و تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19، بر اساس نوع کشتی (نفت‌کش‌ها، کشتی‌های فله‌بر، کشتی‌های باری عمومی، کشتی‌های کانتینری، حامل‌های گاز، تانکرهای شیمیایی، کشتی‌های پشتیبانی)، بر اساس ظرفیت (0 - 10000 اسب بخار، 10000 - 20000 اسب بخار، 20000 - 30000 اسب بخار، 30000 - 40000 اسب بخار)، با سوخت (نفت سوخت سنگین، نفت سوخت متوسط، نفت دیزل دریایی، نفت گاز دریایی)، بر اساس سرعت، بر اساس پیش بینی منطقه‌ای، 2020-2020
 2. اندازه بازار پیل سوختی خودرو

  سهم و تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19، بر اساس نوع (پیل سوختی غشایی تبادل پروتون (PEMFC)، پیل سوختی اسید فسفریک (PAFC) و سایرین)، بر اساس رتبه بندی توان (زیر 100 کیلو وات، 100 تا 200 کیلووات) ، و بالاتر از 200 کیلو وات)، بر اساس وسایل نقلیه (وسایل نقلیه مسافری، وسایل نقلیه تجاری سبک (LCV)، اتوبوس و کامیون)، و پیش بینی منطقه‌ای، 2021-2028
 3. اندازه بازار انرژی خورشیدی

  سهم و تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19، بر اساس فناوری (فتوولتائیک خورشیدی {Mono-Si، لایه نازک، Multi-Si}، و انرژی خورشیدی متمرکز {Parabolic Trough، Power Tower، و Fresnel خطی}) ، بر اساس برنامه (مسکونی، غیر مسکونی و کاربردی) و پیش بینی منطقه‌ای، 2021-2028
 4. اندازه بازار شکستگی هیدرولیک

  سهم و تجزیه و تحلیل تأثیر کووید -9، بر اساس نوع چاه (افقی و عمودی)، بر اساس فناوری، بر اساس کاربرد (خشکی و فراساحل)، و پیش بینی منطقه‌ای، 2021-2028
 5. اندازه بازار الکترولایزر

  سهم و تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19، بر اساس نوع (الکترولایزر قلیایی سنتی و الکترولایزر PEM)، بر اساس کاربرد (نیروگاه، کارخانه فولاد، الکترونیک و فتوولتائیک، گازهای صنعتی، ذخیره انرژی یا سوخت رسانی برای FCEV، تبدیل برق به گاز) و پیش بینی منطقه‌ای، 2020-2027
خواندن 853 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.