• آدرس: تهران،سعدی شمالی،جنب مترو دروازه دولت،اول مفتح جنوبی،پلاک ۳۵ و ۳۷

  • مشاوره خرید و انتخاب در تمامی ساعات، حتی روزهای تعطیل

بلاگ

اجزای دیزل ژنراتور شامل چه مواردی می شوند؟ اهمیت هر یک از آنها در این سیستم چیست؟ در این مطلب مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

دیزل ژنراتور چگونه برق تولید می کند؟ دینام، سیستم خنک کننده و .. در یک ژنراتور دیزلی چگونه کار می کنند؟ در این مطلب با دشت نور همراه باشید تا با نحوه کار کردن یک ژنراتور دیزلی آشنا شوید.

ژنراتورهای دیزلی و گازسوز در مواضع صحرایی چه کاربردهایی دارند؟ آیا این موارد را می شناسید؟ آیا می دانید که برای تامین برق مصرفی خود برای کمپ کویری از چه نوع ژنراتورهایی استفاده داشته باشید؟ در این مطلب مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

روش های تامین برق اضطراری کدام اند؟ آیا این روش ها را می شناسید؟ سیستم منبع تغذیه اضطراری چیست؟ در این مقاله مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

چرا صنعت متکی به استفاده از دیزل ژنراتور می باشد؟ آیا کاربردهای دیزل ژنراتور در صنعت را می  شناسید؟ استفاده از این دستگاه ها با چه مزیت هایی همراه است؟چگونه می توانید دیزل ژنراتور صنعتی را تهیه کنید؟ در این مقاله با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات موثری در این باره به دست آورید.

آیا می‌دانید که محاسبه توان خروجی ژنراتور چرا اهمیت دارد؟ آیا اطلاعاتی در رابطه با وات، آمپر، محاسبه kW به  Kva و ... دارید؟ چگونه می‌توان توان خروجی ژنراتور را محاسبه کرد؟ در این مقاله مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

مایکروسافت چه تصمیمی برای استفاده از انرژی های پاک در آینده دارد؟ آیا تجهیز دیتاسنترها با استفاده از هیدروژن ممکن است؟ اگر مطالعه پاسخ این سوال برای شما جالب است، پس در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

چه کاربردهایی از ژنراتور های قابل حمل و خورشیدی میشناسید؟ آیا شما هم به دنبال خرید ژنراتور خورشیدی هستید؟ چگونه باید این انتخاب را انجام دهید؟ آیا بهترین انواع آن را می شناسید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات موثری در این باره به دست آورید.

درست یا غلط؟ همه ژنراتورها باید ارت شوند مگر اینکه شناور باشند. اشکال توپولوژی ژنراتور اینورتر در این مقاله تخصصی برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تا سال 2027 چه پیشبینی برای دیزل ژنراتورها وجود خواهد داشت؟چه شرکت هایی در گزارش این بازار معرفی شده اند؟تاثیر کویید 19 بر این دستگاه ها چه بوده است؟ در این مقاله جالب با دشت نور همراه باشید تا خبرهای جدیدی را مطالعه کنید.

چرا ولتاژ در دیزل ژنراتور بالا می رود؟ ولتاژ بالا در دستگاه های ژنراتور چه مشکلاتی را ایجاد می کند؟ آیا امکان جلوگیری از این مشکل وجود دارد؟ در این مطلب کوتاه با دشت نور همراه باشید تا پاسخ این سوالات را به دست آورید.

روغن موتور دیزل ژنراتور همانند خون ارزشمند و مهم می باشد. به نظر شما دلیل آن چیست و جرا باید در مجموعه دیزل ژنراتور به آن توجه شود؟ در این مطلب مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات موثری در این باره به دست آورید.

استفاده از ژنراتور در مراکز داده و یا دیتاسنترها چه اهمیتی دارد؟ این دستگاه‌ها چه کاربردی برای این صنعت دارند؟
آیا می‌دانید که برای دیتاسنترها از کدام نوع ژنراتورها استفاده می‌شود؟
در این مقاله مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات مؤثری در این باره به دست آورید.

با وجود اینکه مدت ها قبل استفاده از دیزل ژنراتورها چندان رایج نبو،د، اما امروزه میبینیم که این دستگاه ها به خوبی می توانند به تامین برق مصرفی مورد نیاز در صنایع مختلف بپردازند.  حال شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که آینده ژنراتور ها در ایران و کشورهای اروپایی به چه صورت بوده و چه چیزی در انتظار شما است؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا نکات جالبی در این باره مطالعه نمایید.

ارتفاع، درجه حرارت و رطوبت چه تاثیری روی عملکرد دیزل دارند؟ چرا با افزایش ارتفاع، رطوبت و درجه حرارت راندمان دستگاه کاهش پیدا می کند؟ در این مطلب مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

سنکرون کردن دیزل ژنراتور چیست؟ علت سنکرون کردن دیزل ژنراتورها چیست؟ عملیات پارالل سازی ژنراتورها چگونه انجام می‌شود؟ پارالل کردن و یا سنکرون کردن ژنراتورها چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این مقاله به پاسخ کامل این سؤالات پرداخته این تا با مطالعه آن اطلاعات لازم در این باره را به دست آورید. پس تا انتهای این مطلب با فروشگاه دیزل دشت نور همراه باشید.

چرا موتور برق بنزینی را به گازی تبدیل کنم؟ چه اهمیتی به دنبال این اقدام خواهد بود؟ از موتور برق گازی چه استفاده‌هایی می‌توان داشت و مزایای این دستگاه کدام‌اند؟ برای این کار باید به کجا مراجعه نمایید؟ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات مؤثری در این باره به دست آورید.

دیزل ژنراتور دارای انژکتورهایی است که وظیفه آنها انتقال دادن سوخت به موتور دیزل است. نحوه عملکرد آنها به این صورت است که گازوئیل که سوخت موتورهای دیزل است را بر روی سوپاپ‌های هوا می‌پاشند و آن را با هوا ترکیب می‌کنند. حال عملکرد نادرست آن چه مشکلاتی را ایجاد می‌کند؟ انواع سوزن انژکتور دیزل کدام‌اند؟ چگونه باید برای خرید آن اقدام کند؟ هزینه آن به چه عواملی بستگی دارد؟ در این مقاله با دشت نور همراه باشید تا پاسخ این سؤالات را مطالعه کنید.

آیا می‌توان موتور برق دیزلی را به موتور برق گازسوز تبدیل کرد؟ نحوه تبدیل ژنراتورهای دیزلی به ژنراتورهای دوگانه‌سوز چگونه است؟ انجام این کار چه مزایا و معایبی دارد؟ آیا با دوگانه‌سوز کردن ژنراتورهای دیزلی سلامت آنها به خطر می‌افتد؟ در این مطلب پاسخ تمام این سؤالات و سایر اطلاعات مفید در این باره بیان شده است. پس با ما همراه باشید.

سنسور دیزل ژنراتور چیست و چه وظیفه ای را در این دستگاه انجام می دهد؟ انواع آن کدام اند؟ در این مقاله مختصر و مفید با دشت نور همراه باشید تا اطلاعات موثری درباه سنسورهای دیزل ژنراتور به دست آورید.

صفحه1 از5

برند های ویژه